Speedy Lazer Kazıma Makineleri

İster işinizi yeni kuruyor olun, ister üretiminizi hızlandırmak isteyin – Speedy ideal lazer kazıma makinesidir. En yüksek kalite bileşenler minimum bakım ihtiyacını garanti ediyor.Patentli InPack TechnologyTM piyasadaki en yüksek lazer ömrünü sağlıyor. Yeni lazer yazılımı Ruby, lazer kullanıcılarının hayatını daha basit, daha hızlı ve daha kârlı kılıyor. Speedy %100 Avusturya’da tasarlanıyor ve üretiliyor.

Speedy – Tasarımla karlılık

Lazer tipi: CO₂, Flexx ya da Fiber Laser
Çalışma alanı: 610 x 305 up to 1016 x 610 mm
Maks. malzeme yüksekliği: 125 – 305 mm
Lazer gücü: 20 – 120 Watt

Hızlı seri yararları

Pazardaki en hızlı lazer kazıma makinesi

Tasarımla Verimlilik
Zaman paradır – Lazer işi başına harcanan zaman, işletmenizin başarısı için hayati önemdedir. 432 m/s ve 5 g kazıma hızı ve 120 watt’a kadar lazer gücü ile üretim kapasitenizi artırın. OptiMotion™ hareket kontrolü sayesinde kesim işleri, pazardaki benzer lazer makinelerine kıyasla sekiz kat daha hızlıdır.

Patentli CeramiCore® lazer kaynağı teknolojisi güvenilirliği, kazıma kalitesi ve uzun ömrü ile ikna gücüne sahip. InPack Teknolojisi™ sayesinde lensler, aynalar ya da motorlar gibi lazer kazıma makinesinin bütün hassas bileşenleri toza karşı korunur. Bunun sonucunda daha yüksek verimlilik ve daha düşük çalıştırma maliyetiniz olur.

Tek makinede CO2 ve fiber lazer sayesinde sonsuz uygulama seçenekleri

Tasarımla Esneklik
Tavlama ya da metal kazımanın yanı sıra akla gelen her CO2 lazer uygulaması kısa sürede gerçekleştirilebiliyor. Patentli Flexx Teknolojisinin™ ayrıcalıklı özelliği: Malzemeye bağlı olarak iki lazer kaynağı dönüşümlü olarak etkinleştiriliyor – tek bir işte lazer tüpünü, lensleri ya da odağı manüel olarak şarj etmeden.

Çok fonksiyonlu tabla konsepti uygulamanıza bağlı olarak ideal tablanın kolayca seçilip değiştirilmesine izin veriyor. Bu, en yüksek işleme kalitesini ve verimliliği sağlıyor. Modüler konsepti kullanın ve farklı lensleri ya da düz geçişli yada döner kazıma ataşmanı gibi diğer seçenekleri seçin.

Lazer için grafik tasarım yazılımı. Sorunsuz bir iş akışı için.

Tasarımla Kolay Kullanım
Speedy lazer kazıma makineleri, yeni lazer yazılımı nesli “Trotec Ruby” ile donatılmıştır. Entegre iş akışı sayesinde grafik, foto ve metin unsurları yaratın ve hızlıca ayarlamaları gerçekleştirin. Hem grafik hem de lazer programı olan tek bir yazılım ile. Ve keyif veren bir kullanıcı ara yüzü.

Atmos havalandırma sistemleri ve Speedy lazer kazıma makineleri mükemmel şekilde eşleşmiş bir sistem oluşturarak kolay çalıştırmayı garanti eden temiz ve güvenli eksiksiz bir çözüm sağlamaktadır. Patentli Sonar Teknolojisi™ sayesinde bir düğme dokunuşuyla otomatik odaklanma. Dinamik durum göstergesi ve çalışma alanının %100 görüntülenmesi ile lazerin ve işlemin ilerleme durumu doğrudan makinede görülebilmekte olup böylece gereksiz çalışılmayan süre engellenir. Ergonomik erişim sayesinde işleme tablası ve malzemeler çabucak ve kolayca, sırtınızı zorlamadan yerleştirilebilir.

Back to top Call Now Button
X
Open chat